Technologie

WordPress

Většinu webů stavíme na redakčním systému WordPress.

35 % všech webů používá WordPress, od malých blogů až po největší zpravodajské online servery.

wordpress.org

Šablona = vzhled

Z designu, který Eliška nakreslí podle vašich představ, naprogramuje Lukáš WordPress šablonu. Ta se buď může nainstalovat na váš stávající web, pokud běží na této platformě, nebo postavíme web nový. Naše šablona bude na míru přímo pro vás, takže bude jednoduchá na ovládání a nebude žádný problém při aktualizaci WordPressu do budoucna.

Weby které vyrábíme jsou responzivní. Fungují pěkně jak na počítači, tak na telefonu a tabletu.

Pluginy – méně je více

Někdy se k nám dostane web, který už na WordPressu běží a v administraci je hromada pluginů, které se třeba ani nepoužívají a nejsou aktualizované. To je nebezpečí.

Každý plugin na vašem webu musí mít důvod. S WordPressem už máme dlouhou zkušenost, a proto máme sadu prověřených pluginů, které umíme použít.

Budete-li mít specifické požadavky, Lukáš rád naprogramuje plugin vám na míru.

Bezpečnost

Každý web je třeba aktualizovat a u WordPressu to platí dvojnásob. Díky tomu, že ho používá více než čtvrtina webů na světě se čas od času objeví bezpečnostní problém, který by někdo mohl zneužít.

Námi vytvořené weby si vkládáme do interního systému, který kontroluje aktuálnost samotného WordPressu i nainstalovaných pluginů a pravidelně je kontrolujeme, abychom předcházeli problémům.

Můžeme vám pomoct i s odvirováním WordPress webu a následnou správou tak, aby se to už nestalo.

Jiné technologie

Ačkoli je WordPress skvělý na menší a střední prezentační weby a blogy, Lukáš umí pracovat ve frameworcích Laravel a Nette.

Webhosting

Provozujeme vlastní virtuální server, kde se nám klientské weby hlídají nejlépe.

Není ale problém nasadit web na váš hosting. Pomůžeme s registrací nebo převodem domény a Lukáš už viděl tolik FTP, databází a řešil hromadu převodů a nasazování, že si poradí snad s čímkoliv.

Pro WordPress weby rádi doporučujeme hosting Wedos. Před jejich servery totiž staví ochranu proti automatizovaným útokům, DDOS atd.